fbpx
close-btn
Shkarko Swinto

Krijo POS-in tënd virtual, falas

Drejto thelbin e biznesit tënd pa shpenzuar para në pajisje POS

Prano pagesa pa kontakt – në mënyrë të sigurt me mbrojtjen më të mirë të të dhënave

Klientët tu mund të skanojnë QR Code dhe të paguajnë në sekonda, pa probleme

Integrohuni me ERP-në e biznesit tënd për një përvojë pagese pa probleme

Drejto biznesin tënd nga larg, në kohë reale

Paguaj pa hasur në ndonjë problem dhe pa pasur nevojë të investosh në pajisje

Prano pagesa në më pak se një sekondë në llogarinë tënde

Menaxho shitjet tua në kohë reale

Dërgo dhe prano para në valuta të ndryshme, pa tarifa shtesë

Paguaj pagat dhe shpenzimet e tjera në mënyrë efikase

Paguaj pagat, mallërat dhe shpenzimet e tjera të biznesit

Dërgo para brenda Swinto – pa pagesë

Dërgo para në euro, dollarë amerikanë, franga zvicerane ose paund britanik, pa tarifa të fshehura

Kërko para nga klientët, partnerët ose shitësit tu

Rrite biznesin tënd me Swinto

Rrite biznesin tënd duke shpenzuar më shumë kohë në menaxhimin e thelbit të tij

Swinto do të lehtësojë pjesën financiare të biznesit tënd

Merr informacion mbi tendencat e sjelljes së klientëve tu

Merr njohuri nga analitika e të dhënave